Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі

Дата: 21.06.2023 14:38
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

     НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

            РІШЕННЯ № _____

 

«____» _________ 2023 року                                                     смт Новогуйвинське

 

Про впровадження на території

Новогуйвинської селищної територіальної

громади мережі стаціонарних технічних

засобів (приладів контролю) фіксації

адміністративних правопорушень у сфері

забезпечення дорожнього руху в

автоматичному режимі

 

Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дорожній рух», пунктом 372 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2017 № 883 «Про функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі», наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2020 № 326 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.05.2020 № 421/34704, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Впровадити на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережу стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі, а саме:

М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський 190+141 км (координати: 50.1695239, 28.6556932).

2. Рекомендувати:

- Державній установі «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» забезпечити належне функціонування мережі;

- Управлінню патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України забезпечити безпечну технічну експлуатацію та технічне обслуговування приладів контролю та супутньої інфраструктури відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

 

Секретар ради                                                                                Олександр ЛОВИНЮК

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради «Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в

автоматичному режимі»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законe України «Про дорожній рух», пункту 372 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2017 № 883 «Про функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2020 № 326 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.05.2020 № 421/34704

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою підготовки проєкту рішення є впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі.

 3. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація даного проєкту рішення не потребує залучення додаткових бюджетних коштів.

4. Громадське обговорення.

Не потребує громадського обговорення.

5. Прогноз результатів.

Прийняття рішення дозволить селищному бюджету Новогуйвинської територіальної громади отримувати частину надходжень від сплати за адміністративні правопорушення.

6. Оприлюднення.

Проєкт рішення «Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі» підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

 

 

 

Начальник відділу містобудування,                                              Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності Новогуйвинської

селищної ради

 

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

Просимо включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради проєкт рішення «Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі»

 

Додатки: 1. Пояснювальна записка на 1 арк. в 1 прим. 2. Проєкт рішення «Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі» на 2 арк. в 1 прим.

 

Начальник відділу містобудування,                                           Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та комунальної

власності Новогуйвинської

селищної ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь