№  99 - ОД Про нагородження

Дата: 08.06.2023 13:56

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  08 червня 2023 р.          смт Новогуйвинське                     №  99 - ОД

Про нагородження

Відповідно до Положення про  Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Новогуйвинської селищної ради, привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят, враховуючи подання  НПУ ГУНПУ в Житомирській області  Житомирського районного управління поліції  відділу поліції №1  від 26.05.2023 року № 4759/202/01-2023 за відповідальну службу, оперативне реагування, величезну  самовіддачу, мужність, глибоке розуміння професійного обов’язку, високу відповідальність за    доручену справу, організованість в умовах воєнного стану і активну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди 100-ї річниці Дня створення служби дільничних офіцерів поліції оголосити Подяки Новогуйвинської селищної ради:

- Годлевському Андрію Олександровичу - дільничному офіцеру поліції ВП №1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області (населені пункти смт Новогуйвинськ, Гуйва);

- Дорошцю Василю Леонідовичу- дільничному офіцеру поліції ВП №1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області (населені пункти с. Сінгури, Троянів, Двірець, Руднє - Городище, Озерянка) ;

- Маслюківському Вадиму Петровичу - дільничному офіцеру поліції ВП №1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області (населені пункти  смт Озерне, с Пряжів).

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК