Відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 19.06.2023 12:24

У четвер, 15 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, у ході якого було розглянуто важливі питання як для громади, так і для громадян, а саме:

1. Про забезпечення освітнього інклюзивного простору у Новогуйвинській територіальній громаді.

2. Про схвалення змін до Програми забезпечення та захисту прав дітей на 2021-2025 роки.

3. Про розгляд електронної петиції Халімончук К.А. від 11.05.2023 щодо встановлення дитячого ігрового майданчика в селищі Гуйва.

4. Про надання дозволу на встановлення пам’ятних знаків на території Новогуйвинської селищної ради.

5. Про погодження реорганізації структури комунального закладу «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради.

6. Про внесення змін до складу експертної комісії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

7. Про надання дозволу на приватизацію квартири (Рубан Людмилі Миколаївні).

8. Про надання дозволу на приватизацію квартири (Микитенко Олені Сергіївні).

9. Про погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі ФОП Деюн-Лойко Л.Є.

10. Про затвердження протоколу № LLEOO1-UA-20230529-01434 від 08.06.2023 про результати електронного аукціону.

11. Про внесення змін у склад житлової комісії  при виконавчому комітеті  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району  Житомирської області

12. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №759 від 18 травня 2023 року «Про надання гр. Лось Л.І. жилої площі в гуртожитку по вул. Авіаційна, 55А в смт. Озерне»

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 20.10.2022 №602.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.05.2023р. №753 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Новогуйвинської селищної територіальної громади».

15. Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню  на території Новогуйвинської селищної ради

16. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

17. Про надання дозволу на розміщення атракціонів.

Також виконком розглянув питання, що стосується опіки і піклування.

За сумлінну службу та з нагоди 100-ї річниці з Дня створення служби дільничних офіцерів поліції громади привітали  з професійним святом.