№ 772 Про схвалення змін до Програми забезпечення та захисту прав дітей на 2021-2025 роки

Дата: 19.06.2023 10:21

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №772

від  «15» червня   2023 р.                                                      смт Новогуйвинське

Про схвалення змін до Програми

забезпечення та захисту прав

дітей на 2021-2025 роки

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Схвалити зміни до Програми забезпечення та захисту прав дітей на 2021- 2025 роки, затвердженої рішенням 9 сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від 24.06.2021р. № 304:

У  розділі 3 напрямів діяльності і заходів реалізації програми «Захист житлових, майнових прав та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа»  доповнити пунктами:

«3.2.4.Вжиття заходів щодо передачі у власність житла дітям-сиротам та особам з їх числа шляхом приватизації, оформлення спадщини тощо».

Виконавці: Служба  у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг».

Орієнтовний обсяг фінансування: за потреби та у межах фінансування Програми.

«3.2.5. Вирішувати питання щодо погашення заборгованості по комунальних платежах, що рахуються за житлом, яке належить дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, або право на користування яким мають тільки діти та особи даної категорії».

Виконавці: Служба  у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг».

2. Винести це питання на сесію.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами Новогуйвинської селищної ради Тамару Подорожну.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК