Відбулася нарада освітян

Дата: 15.06.2023 14:14

У середу, 14 червня, відбулася нарада керівників закладів освіти Новогуйвинської селищної ради у відповідності до плану роботи. На нараду була запрошена заступник селищного голови Тетяна Парфентієва, яка звернулася до директорів з вирішенням тих чи інших питань. Далі нарада відбувалася згідно плану і розглядалися наступні важливі питання порядку денного:

1. Про звіти директорів ЗО за 2022-2023 навчальний рік
  2. Про реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти в новому в 2023-2024 році в умовах реформування освіти (5-6 класи)
  3. Про  підсумки підвищення  кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Новогуйвинської селищної ради у ІІ півріччі 2022-2023 навчального року.
  4. Про перспективи роботи  КЗПО «Центр позашкілля»  Новогуйвинської селищної ради»     у 2023-2024 навчальному році»Про  підсумки підвищення  кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Новогуйвинської селищної ради у ІІ півріччі 2022-2023 навчального року.
  5.  Цифровізація   освітнього процесу  в закладах   освіти Новогуйвинської селищної ради.

Додатково обговорили важливі питання, такі як робота літніх таборів при закладах освіти, конкурс «Вчитель року», проведення якого планується в 2024 році, ремонти у закладах освіти.