Дата: 16.06.2023 10:35

15 червня у приміщенні Центру надання адміністративних послуг розгорнувся пункт безоплатної правової допомоги.  Консультації з будь-яких правових питань мали змогу отримати усі громадяни України та особи, які перебувають під її юрисдикцією.

За безкоштовною правовою допомогою можна звернутися на гарячу лінію, що працює цілодобово за телефоном: 0 800 213 103, або завітавши безпосередньо до Житомирського місцевого центру за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47.

Отримати безкоштовну юридичнну консультацію онлайн можна в телеграм чат-боті за посиланням: https://t.me/LegalAidUkraineBot