ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА надання соціальної послуги профілактики

Дата: 13.06.2023 15:38

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

надання соціальної послуги  профілактики

комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Юридична адреса: смт Новогуйвинське,

вул. Дружби  народів буд.5

Фактична адреса розташування установи: с.Сінгури,                  вул. Шкільна буд. 1

Електрона пошта: nsp.nov.otg@ukr.net

Код та назва соціальної послуги : 007.0 «СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА»

Зміст послуги

Комплекс заходів, що здійснюються субєктом, який надає соціальні послуги, спрямований на попередження, обмеження та зупинення негативних соціальних і особистісних (поведінкових) явищ та їх наслідків у соціальному середовищі та реалізується за допомогою різних інструментів впливу соціального, юридичного, педагогічного, психологічного характеру.

Місце надання соціальної послуги

Приміщення надавача соціальних послуг; за місцем перебування отримувача соціальних послуг; поза межами місця проживання та приміщення надавача соціальних послуг, у тому числі на вулиці; через мережу Інтернет за допомогою засобів рухомого (мобільного), фіксованого зв’язку.

Термін надання соціальної послуги

Строки надання соціальної послуги визначаються індивідуально для кожного отримувача соціальної послуги залежно від його потреб, узгоджуються з отримувачем соціальної полсуги та/або його законним представником після комплексного визначення індивідуальних потреб, оцінки ситуації, складання індивідуального плану. Може бути одноразовою чи багаторазовою.

Отримувачі соціальної послуги

Вразливі групи населення; особи/сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Умови надання соціальної послуги

Надається безоплатно, за плату або з установленням диференційної плати відповідно до законодавства.

Документи, необхідні для отримання послуги

-Заява громадянина або його законного представника до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради;

-Відомості про реєстрацію місця проживання громадянина та зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

-Копія паспорта громадянина України;

-Копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків;

Правові підстави для надання соціальної послуги

Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII, постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами), наказ Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 № 760 «Про затвердження стандарту соціальної профілактики» (від 10.08.2015 № 912), Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг», затвердженого рішенням 32 сесії Новогуйвинської селищної ради від 24.01.2023 № 1150 (нова редакція)

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги

Якщо напрям діяльності субєкта, що надає соціальні послуги, не відповідає визначеним індивідуальним потребам отримувача соціальної послуги.