У п’ятницю відбулося позачергове засідання Комісії ТЕБ і НС

Дата: 12.06.2023 14:45

У п’ятницю 9 червня відбулось позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради, на якому на порядок денний виносились та розглядались важливі першочергові питання, а саме:

- посилення контролю за організацією укриття населення Новогуйвинської територіальної громади у фонді захисних споруд цивільного захисту за результатами спільного комісійного обстеження з представниками Житомирського районного управління  Головного Управління ДСНС України у Житомирській області  найпростіших укриттів багатоповерхових будинків;

- про організацію забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення Новогуйвинської селищної територіальної громади та ряд інших питань.

На засідання Комісії були запрошені представники Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Геннадій Журавель та заступник начальника Житомирського районного  управління  Головного Управління ДСНС України у Житомирській області полковник служби цивільного захисту Сергій Якубенко .

Спеціаліст з питань цивільного захисту  Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Антон Вербицький  довів до присутніх  про результати  стану готовності підвальних приміщень як найпростіших укриттів для укриття населення багатоповерхових будинків на території територіальної громади, які на даний час не готові до укриття.

Під час спільного обговорення даного питання прийшли до висновку, що дані приміщення будуть приведені у відповідність до санітарних та технічних норм в найкоротші терміни.

У своєму виступі  начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Геннадій Журавель наголосив на особливо ретельному контролі за якістю харчових продуктів, які доставляються в заклади освіти громади, посилаючись на літню пору року та екологічну катастрофу на півдні країни, що сталася внаслідок підриву російською федерацією Каховської ГЕС.

Заступник начальника Житомирського районного  управління  Головного Управління ДСНС України у Житомирській області полковник служби цивільного захисту Сергій Якубенко звернувся до керівників сільгосппідприємств та фермерів щодо забезпечення сталої роботи в період заготівлі та зберігання врожаю.