Команда Озерненського ліцею виборола першість у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 12.06.2023 09:53

Днями завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій категорії.

Участь у змаганнях взяли шість роїв, які були запрошені за результатами попередніх онлайн-конкурсів. Змагання тривали чотири дні. Джури демонстрували свої знання, кмітливість, вправність та підготовку у таких конкурсах, як «Відун», «Впоряд», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Стрільба», «Таборування», «Перетягування линви».

Першу візнаку отримав  рій "Непереможні" Озерненського ліцею Новогуйвинської ТГ.

ІІ місце - рій "Пульс 32х2" Ліцею №32 міста Житомира, а ІІІ місце - рій "Азов-Схід" Першотравенського ліцею Баранівської ТГ.

Рій "Непереможні" представлятиме Житомирщину на всеукраїнському етапі «Джури» в серпні, у Закарпатті. Керівник рою Суворіна-Шмідтке М. В., виховники Босик А. В., Пустигіна М. С., Скоморівський О. В., Шепелявий О. С.

А вже невдовзі я за звання сильнішого рою боротимуться джури старшої вікової категорії.

Бажаємо подальших перемог!