Учні Озерненського ліцею беруть участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 07.06.2023 09:33

5 червня розпочався обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій категорії, що триватиме до 8-го червня. Вік учасників — 11-14 років.

Участь у обласних змаганнях беруть шість роїв, це - понад 50 джур.

У команді Озерненського ліцею – 8 учасників і вже за перший день вони здобули «срібло» у двох конкурсах: друге місце з «Перетягування линви» і у конкурсі на знання історії «Відун».

Команда, що представляє нашу громаду на обласному рівні, має потужний дивіз: «Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі».

Гарні побажання та слова підтримки команді нашої громади висловили секретар селищної ради Олександр Ловинюк, начальник Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Валентина Слінчук, головний спеціаліст Відділу освіти Галина Панова та директор Озерненського ліцею Анатолій Власюк, які були присутні на відкритті обласного етапу Всеукраїнських змагань.

«Ми пишаємося нашими ліцеїстами. Відділ освіти сприяв, максимально комфортній та результативній участі у змаганнях. Бажаємо отримати позитивний досвід, незабутні враження, знайти вірних друзів, і, звісно, перемоги, яка так надихає наших дітей», - ділиться начальник Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Валентина Слінчук.