У Центрі розвитку дитини «Сонячний теремок» відбулося свято «Діти – наше майбутнє»

Дата: 02.06.2023 15:09

Фото без опису  Фото без опису

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Центрі розвитку дитини «Сонячний теремок» відбулося свято «Діти – наше майбутнє». Педагоги організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами.

Також до нашого закладу завітали гості – Театральна Студія Аліни Зубової  з виставою «Символи України». Молоді актори порадували наших дітей яскравим виступом, колоритними піснями та запальними танцями.

Фото без опису  Фото без опису