№1292 Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами селищної ради у 2022 році

Дата: 30.05.2023 14:44

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1292

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

«23» травня 2023р.                                                      смт Новогуйвинське

Про здійснення державної регуляторної

політики у сфері господарської діяльності

виконавчими органами селищної ради у 2022 році

Керуючись  п.9 частини першої ст. 26, частиною другою, п. 18-1 частини першої, частиною шостою ст. 42, ст. 50, ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 38 Закону України «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», заслухавши звіт про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами селищної ради у 2022 році, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету і фінансів від 22.05.2023р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Щорічний звіт про здійснення державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності  виконавчими органами Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у 2022 році взяти до відома.
  2. Відділу економічного розвитку, проєктної та інвестиційної діяльності селищної ради забезпечити оприлюднення звіту про здійснення державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності  виконавчими органами Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у 2022 році на офіційному вебсайті селищної ради та у друкованих засобах масової інформації.
  3. Виконавчим органам селищної ради при здійсненні регуляторної діяльності забезпечити дотримання вимог Закону України «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та інших нормативно-правових актів з питань регуляторної діяльності та підготовки проєктів регуляторних актів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради О.ЛОВИНЮКА та постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

звіт

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК