№1249 Про внесення змін у рішення 34 сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 07.03.2023 року № 1183 «Про постановку на баланс об’єктів благоустрою»

Дата: 30.05.2023 12:04

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1249

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

«23» травня 2023р.                                                      смт Новогуйвинське

Про внесення змін у рішення

34 сесії восьмого скликання

Новогуйвинської селищної ради

від 07.03.2023 року № 1183

«Про постановку на баланс

об’єктів благоустрою»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження селищного голови від 14.02.2023 року № 22-ОД «Про створення комісії з обстеження пішохідних доріжок Новогуйвинської селищної ради», у зв’язку з переоцінкою об’єкту благоустрою,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.П.п. 1.3. п.1 рішення тридцять четвертої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 07.03.2023 року № 1183 «Про постановку на баланс об’єктів благоустрою» викласти в наступній редакції:

«1.3. пішохідна доріжка біля будинку 4 по вулиці Миру в смт Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області, довжиною 28,00 м., шириною 1,50 м., первісною балансовою вартістю 420,00 грн.;».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК