№1248 Про внесення змін у рішення 35 сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від 11.04.2023 року № 1219

Дата: 30.05.2023 12:02

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1248

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

«23» травня  2023р.                                                      смт Новогуйвинське

Про внесення змін у рішення 35 сесії

Новогуйвинської селищної ради

восьмого скликання від 11.04.2023 року № 1219

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження селищного голови від 14.02.2023 року № 22-ОД «Про створення комісії з обстеження пішохідних доріжок Новогуйвинської селищної ради», у зв’язку з уточненням ділянок вулиці для ремонту дорожнього покриття, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення 35 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання від 11 квітня 2023 р. № 1219 «Про внесення змін у рішення 34 сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 07.03.2023 року № 1188 «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації», виклавши п.17 додатку до цього рішення в наступній редакції:

«17. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру (від буд.6/2 до буд.12) в смт Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК