Дата: 30.05.2023 11:59

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1245

( тридцять шоса сесія  восьмого скликання)

від  «23» травня 2023 р.                                                смт Новогуйвинське

Про вилучення нерухомого майна з оперативного

управління та  балансу КНП «Центр первинної

медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської

селищної ради та передачу в оперативне управління

та на баланс

Керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 24, 137 Господарського кодексу України, з метою ефективного використання комунального майна, що не використовується для надання медичних послуг, враховуючи пропозиції КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, звернення КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з оперативного управління та  балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради (код ЄДРПОУ 04348303) нерухоме майно комунальної власності селищної територіальної громади, що не використовується в медичній практиці:
  • будівлю АЗПСМ по вул. Шкільна, 3 в с. Сінгури, Житомирського району, Житомирської області;
  • будівлю ФАП по вул. Житомирська, 1 в с. Глибочок, Житомирського району, Житомирської області (зміна адреси на вул. Житомирська, 1А, с. Глибочок, Житомирського району, Житомирської області);
  • будівлю ФАП по вул. Рад, 54 в с. Іванківці, Житомирського району, Житомирської області;
  • будівлю МПТБ по вул. Шевченка,8А  в с. Соснівка, Житомирського району, Житомирської області;
  • будівлю МПТБ по вул. Кооперативна, 2 в с. Городище, Житомирського району, Житомирської області (зміна адреси на вул. Кооперативна 2А, с. Глибочок, Житомирського району, Житомирської області);
  • будівлю ФП по вул. Сергія Кузьменка, 40 в с. Залізня, Житомирського району, Житомирської області.

1. Змінити призначення будівель, зазначених в пункті 1 даного рішення (додаток 1).

1. Закріпити на праві оперативного управління за комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області  (код ЄДРПОУ 44144630) на безоплатній основі із постановкою на баланс нерухоме майно комунальної власності селищної територіальної громади:
  • будівлю  по вул. Шкільна, 3 в с. Сінгури, Житомирського району, Житомирської області.

1. Створити комісію по вилученню із оперативного управління та балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради та закріпленню на праві оперативного управління та передачі на баланс комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області нерухомого майна комунальної власності селищної територіальної громади, зазначеного в пункті 3 даного рішення (додаток 2).

1. Передати на баланс Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 04348303) нерухоме майно комунальної власності селищної територіальної громади:
  • будівлю по вул. Житомирська, 1А в с. Глибочок, Житомирського району,

• будівлю  по вул. Рад, 54 в с. Іванківці, Житомирського району,

Житомирської області;

• будівлю по вул. Шевченка, 8А  в с. Соснівка, Житомирського району,

Житомирської області;

• будівлю  по вул. Кооперативна, 2А в с. Городище, Житомирського

району, Житомирської області;

• будівлю  по вул. Сергія Кузьменка, 40 в с. Залізня, Житомирського

району, Житомирської області.

1. Створити комісію по вилученню із оперативного управління та балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради та  передачі на баланс Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області нерухомого майна, зазначеного в пункті 5 даного рішення (додаток 3).

1. Комісіям здійснити вилучення та приймання-передачу майна в порядку, встановленому чинним законодавством України шляхом складання відповідних актів приймання-передачі, та подати акти прийманні-передачі на затвердження секретарю селищної ради.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                     Олександр ЛОВИНЮК