Повідомлення щодо детального плану території земельної ділянки для обслуговування свердловин та розміщення станції водопідготовки питної води з насосною станцією в смт Новогуйвинське

Дата: 24.05.2023 09:20

Про проходження процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в смт Новогуйвинське для обслуговування свердловин та розміщення станції водопідготовки питної води з насосною станцією» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території земельної ділянки в смт Новогуйвинське для обслуговування свердловин та розміщення станції водопідготовки питної води з насосною станцією».

Підстава для розробки ДПТ – рішення 49-ї сесії сьомого скликання Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 03.12.2019 року № 1105 та рішення 57-ї сесії  сьомого скликання  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 03.09.2020 року №1290.

Замовник розробки ДПТ -  Новогуйвинська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Розробник - ФОП А.В. Микитенко.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок коштів  Новогуйвинської селищної ради.

Оприлюднення та прийом пропозицій  відбувались у період з 4 лютого 2022 року в приміщенні Новогуйвинської селищної ради, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Новогуйвинське, вул Дружби Народів, 5, та на офіційному вебсайті, а громадські слухання  мали відбутись  9 березня 2022 року.

В зв’язку з військовим станом в Україні, громадські слухання не відбулись.

Враховуючи вищевикладене громадські слухання відбулися 30 січня 2023 року  в залі засідань  Новогуйвинської селищної ради о 10.00 год. за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5.

Звіт про стратегічну Оцінку до детального плану території земельної ділянки для обслуговування свердловин та розміщення станції водопідготовки питної води з насосною станцією

Графічна частина детального плану

Текстова частина детального плану