Дата: 24.05.2023 08:53

Фото без опису  Фото без опису

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на дорогах, у транспорті з 15.05 по 19.05.2023 року в Новогуйвинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» проводився тиждень безпеки дорожнього руху. Вихованці мали можливість якомога більше дізнатись про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.

Під час взаємодій з вихованцями педагоги провели онлайн бесіди, конкурс малюнків, запропонували до перегляду мультфільм про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови», провели дидактичні ігри: «Червоний, жовтий, зелений», «Світлофор «Моргайко»», «Транспорт», «Ми-машини», «Стій! Увага! Йди!».

Ми маємо зробити все, щоб діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!