Україна вшановує пам'ять всіх Героїв.

Дата: 23.05.2023 16:32

23 травня Україна вшановує пам'ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі. Це воїни-лицарі Київської Русі, козаки часів Гетьманщини, повстанці, Українські Січові Стрільці, воїни армій УНР і УПА, АТО/ООС, Герої Небесної сотні та бійці російсько-української війни.

Свято Героїв було засноване в 1941 році членами Організації Українських Націоналістів (ОУН). Дата 23 травня була вибрана не випадково. У травні за суперечливих обставин загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський, 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра.

У теперішніх умовах повномасштабної війни з росією Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків — борців за волю України.

Пам'ятаємо всіх і кожного, хто віддав своє життя за наші життя.

Віримо в наших мужніх захисників, які продовжують боротися за нашу волю і свободу🇺🇦

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!