День вишиванки у Новогуйвинському ЗДО "Дзвіночок"

Дата: 22.05.2023 14:29

Фото без опису  Фото без опису

18 травня  в Україні відзначали День вишиванки. З великою радістю долучилися до цього свята  вихованці, працівники та батьки Новогуйвинського ЗДО «Дзвіночок». Цього дня діти, разом із своїми батьками та  педагоги  одягнули барвисті українські вишиванки.  Протягом дня з дітьми проводились цікаві взаємодії, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння. Педагоги реалізували на базі ІРЦ  ігрові комунікації для дошкільнят старших груп. Проведено дидактичні ігри "Яка вишиванка?", "Підбери візерунок", "Одягни вишиванку"; Заспівали пісню "Вишиванка - вишиваночка", провели музичну гру "Голка - нитка"; розказували  віршик за мнемотаблицею "Вишиванка", ну і, звісно ж, відбулася фотосесія "Моя вишиваночка".

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти  всім про них .

Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!