Тиждень безпеки дорожнього руху в Озерянківському ЗДО

Дата: 22.05.2023 14:23

Фото без опису  Фото без опису

Відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та плану роботи Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради на травень 2023, в Озерянківському ЗДО «Озеряночка» було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху з 15.05.23 по 19.05.23 року.

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

Під час підготовки до Тижня безпеки дорожнього руху проведено ряд заходів:

-розроблений план проведення тижня в ЗДО;

-проведені інструктажі з техніки безпеки з усіма працівниками закладу;

-розміщена інформація в куточку для батьків.

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху проведено:

-заняття: «Безпека на дорозі-безпека життя», «Сигнали світлофора»,  з малювання  «Дорожні знаки»;

-бесіди: «Дорожні знаки – азбука водіїв та пішоходів», «Види транспорту», «Правила поведінки в транспорті»,  «Небезпека на дорозі», «Безпека на вулиці»;

спостереження : за транспортом, за вулицею, де знаходиться ЗДО, за рухом пішоходів, розглядання дорожніх знаків.

-перегляд мультиплікаційного  фільму про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови»;

-дидактичні ігри: «Червоний, жовтий, зелений», «Світлофор «Моргайко»», «Безпека надорозі»;

-рухливі ігри: «Умілий пішохід», «Стій! Увага! Йди!», «Червоний,жовтий, зелений»

-сюжетно-рольова  гра:  «Водії»;

-читання віршів та  творів художньої літератури: А. Іванова «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», С.Носова «Автомобіль»,О.Бондарева «Азбука безпеки»;

-моделювання проблемних ситуацій на дорозі;

-цільові прогулянки, екскурсії до проїжджої частини дороги;

-вікторина «Правила дорожнього руху»

-консультації, бесіди з батьками на теми: «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану», «Діти на дорозі».