Дата: 18.05.2023 14:12

18 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради у ході якого було розглянуто важливі питання як для громади, так і для громадян, а саме:

про організацію суспільно корисних робіт  в умовах воєнного стану на території  Новогуйвинської селищної територіальної громади;

надання дозволів на приватизацію квартир жителям громади;

про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік;

про  схвалення проєкту змін до Програми  соціально-економічного та культурного розвитку територій  Новогуйвинської селищної ради на 2022-2027 роки та інше.

Зокрема членами виконавчого комітету прийнято рішення про звернення до Кабінету Міністрів України з проханням забезпечити до 1 вересня 2023 року погашення заборгованості з різниці в тарифах, що виникла у комунальних підприємств громади, які надають теплову енергію населенню.

Також, членами виконавчого комітету прийнято ще низку рішень, що стосувалися питань опіки та піклування.