День матері у Новогуйвинському ЗДО.

Дата: 15.05.2023 10:01

Фото без опису Фото без опису

Мама… Найтепліше, найсвятіше слово для кожної людини, символ любові і ласки, ніжності. Вона дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає тепло своєї душі, своє серце і безмежну любов. Її колискові супроводжують нас протягом всього життя, а мудре слово допомагає долати труднощі.

З нагоди відзначення Дня матері у Новогуйвинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» педагогами було проведено взаємодії з вихованцями під час яких діти розучували пісні, вірші, малювали та виготовляли листівки якими із великим бажанням та любов’ю  вітали мам зі святом.

Дорогі мами! Вітаємо вас з Днем матері! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей!  Дякуємо за вашу материнську любов! Будьте здорові! Живіть щасливо і довго! Зі святом