Учні та педагогічний колектив Озерянківської гімназії Новогуйвинської селищної ради взяли участь у заходах з нагоди Дня примирення

Дата: 08.05.2023 14:00

Фото без опису08.05.2023 року директор Озерянківської гімназії Новогуйвинської селищної ради Сарафін Микола Савович разом з вчителями, учнями гімназії - покладали квіти до обеліску загиблих односельчан та до братської могили загиблих героїв. (с.Озерянка Житомирський р-н, Житомирська область)

У відео презентації учні 8 класу та 4 класу Озерянківської гімназії інформативно розповіли  про день пам'яті та примирення, про події тих років, про тяжби народу, про перемогу.

Шануємо, згадуємо, пам'ятаємо!

На превеликий жаль є в громаді і загиблі під час війни сьогодення. Це наші місцеві хлопці - захисники, яким ми щиро вдячні за те, що боронили наш спокій, нашу країну і не вберегли своє життя. (авт. хлопці з села Павленківка, Озерянка, Ріжки Житомирського р-ну)

Дорослі, працівники гімназії, жителі сіл, діти - усі пам'ятають вас хлопці!!!!!!!

І в цей день також вшановуємо вас. Вдячності за наш захист нема меж. Співчуття родинам.