До уваги жителів громади! Триває конкурсний відбір з реалізації проєктів по програмі LIFE

Дата: 27.04.2023 15:59

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що триває конкурсний відбір з реалізації проєктів по програмі LIFE.

Що таке програма LIFE?

Програма LIFE – це фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Мета Програми – відновлення та покращення якості компонентів довкілля, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем.

Кошти на проєкти надаються на умовах співфінансування, на конкурсній основі. На період 2021-2027 років загальний бюджет LIFE становить 5,4 млрд євро.

Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо.

Проєктна заявка для участі в конкурсі може подаватися як одноосібно, так і спільно з партнерами. З переліком проєктів можна озгнайомитися за посиланням: https://cutt./U5xLP4Y.