Сьогодні, 26-го квітня, 37 річниця аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2023 09:28

37 років тому у світі сталася найпотужніша техногенна катастрофа 20-го століття. 26 квітня 1986 року в одну мить змінилося звичайне життя мільйонів людей: тоді мирний атом став загрозою для всього людства, а слово «Чорнобиль» асоціюється із болем, страхом та трагедією багатьох родин дотепер.

У минулому році Україна і увесь світ з жахом спостерігали за тим, як російські загарбники вторглися на територію Чорнобильської АЕС, влаштовували провокації і тоді увесь світ спостерігав за тим, як Україна боронила свою землю від російського агресора і знову стала на охороні всього живого від катастрофи.

Сьогодні, в цей драматичний для нас день, ми схиляємо голову перед мужністю тих простих людей, які усвідомлено йшли на шкоду своєму здоров’ю у мирний час та у  буремні події сьогодення, заради майбутніх поколінь, стали на захист континенту від радіоактивного забруднення.

Ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять…

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.