№67-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 25.04.2023 16:46

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «25» квітня 2023 року            смт Новогуйвинське                     №67- ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 27 квітня 2023 року о 11-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:

1)  Про  підсумки проведення опалювального сезону  2022–2023 років, стан розрахунків за житлово – комунальні послуги підприємствами, установами організаціями та населенням громади,  наданих комунальними підприємствами селищної ради.

2) Про затвердження звіту про  виконання селищного бюджету за січень - березень 2023 року.

3) Про надання згоди на здійснення невідꜥємних поліпшень орендованого майна – комплексу гідротехнічних споруд №1 ставка за межами с.Озерянка.

4) Про надання згоди на здійснення невідꜥємних поліпшень орендованого майна – нежитлових приміщень в смт Озерне, вул. Авіаційна, 57.

5) Про надання дозволу на приватизацію квартири (гр. Кісіленку Давіду Андрійовичу)

6)  Про надання дозволу  на приватизацію квартири (Савченко Нелі Леонідівні).

7) Про затвердження  планової мережі закладів освіти Новогуйвинської селищної ради на 2023/2024 навчальний  рік.

8) Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей,  організацію роботи закладів  дошкільної освіти в літній період 2023 року.

9) Про створення робочої групи  з вивчення питання оптимізації мережі  закладів освіти Новогуйвинської  селищної ради Житомирського району Житомирської області.

10) Про  внесення змін до місцевої цільової Програми організації поховання померлих окремих  категорій громадян.

11) Про схвалення Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, на 2021-2025 роки.

12) Про звільнення Складанівського Б.І. від плати за надання соціальних послуг (догляд вдома) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг».

13) Про звільнення Шмакової Н.М. від плати за надання соціальних послуг (догляд вдома) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг».

14) Про затвердження актів обстеження  зелених насаджень, що підлягають видаленню.

15) Про передачу майна з балансу Новогуйвинської селищної ради на баланс Служби у справах дітей  Новогуйвинської селищної ради.

16)  Питання опіки і піклування.

17)  Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК