21 та 24 квітня в Сінгурівському ЗДО « Дивограй» пройшли тематичні екологічні заняття, присвячені Дню Довкіллю та Всесвітньому Дню Землі.

Дата: 24.04.2023 13:18

Фото без описуФото без опису

Свідоме й бережливе ставлення до природи слід формувати вже з дитинства. Гармонійне спілкування дітей з природою  в майбутньому дорослому житті не дозволить їм необдумано знищувати красу рідної Землі.

Організовуючи роботу з дітьми вихователі врахували, що сформувати екологічну свідомість дитини можна використовуючи дитячу спостережливість, допитливість, бажання фантазувати, проявляти творчість.

Вихователі  ознайомили дошкільнят з ситуаціями забруднення природного середовища, правилами поведінки у природі та провели низку заходів:

• запропонували подивитись пізнавальне відео « Бережіть природу, люди», « Будь природі другом»;
  • провели заняття « Вода-джерело життя», « Юні екологи – захисники Планети», « Подорож Краплинок- веселинок»;
  • дидактичні ігри « Земля яка?», « Як ти там, Земле?», « Планета на якій ми живемо», «Сортування сміття», « Що Землі добре, а що погано?»
  • дошкільнята  разом з вихователями створювали аплікації, малювали на асфальті, брали участь в екологічних іграх;
  • сіяли та висаджували квіти на клумбах.

Малята з великим задоволенням  відповідали на запитання за змістом переглянутих відео, обговорювали проблемні ситуації, пов`язані з забрудненням природного середовища, вивчали правила поведінки у природі.

Результати, які ми отримали в процесі дитячої діяльності, говорять про інтерес дітей до таких тем, готовність дошкільнят творити із великим задоволенням, викликають почуття відповідальності за природу.

Фото без описуФото без опису