Дошкільнятам ЮНІСЕФ передав гуманітарну допомогу

Дата: 18.04.2023 12:21

Громада отримала чергову допомогу від благодійників. Це - розвивальні іграшки, спортивний інвентар, книжки, пластикові бокси, препарати для очищення води, обігрівачі тощо. Подарунки  надійшли від фонду ЮНІСЕФ, який фінансується за рахунок добровільних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів. Пакунки вже розвозять у дошкільні заклади громади.

Для довідки: ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям[3] держав, що розвиваються. Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок добровільних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів.