Вітаємо вогнеборців із професійним святом!

Дата: 17.04.2023 12:55

Сильні духом, витримані та самовідданні – це ті, хто не боїться вогневої стихії, бо в грудях у них палає вогонь. Часто їм просто в очі дихає небезпека, та для них це – робота. Вогнеборці. Рятувальники. Янголи, що рятують життя.

Щиро вітаємо всіх, хто щодня робить неможливе, ризикуючи життям, може впоратися з найстрашнішою і небезпечною стихією. Тих, хто рятує безліч людських життів, часом забуваючи про своє власне. Дорогі наші пожежники! Ми віддаємо вам честь і хвалу. Нехай у кожного з вас буде найщасливіша доля. Адже тільки щастя і благополуччя можуть стати гідною нагородою за вашу серйозну і героїчну працю. З Днем пожежної охорони!

Для довідки: 17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони. Це професійне свято встановлене Указом Президента України від 11.10.2013 року №555/2013  ураховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров'я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій