Найщиріші вітання зі святом Воскресіння Христового!

Дата: 16.04.2023 06:30

Шановна громадо!

Прийміть найщиріші вітання із  святом Воскресіння Христового!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Нехай в цю днину кожен з нас знайде у собі сили протистояти труднощам та викликам долі, а в серці віднайде вогник надії та віри у світле та добре.

Нехай тепло рідних і близьких акумулюється в гарний настрій і надихне Вас на добрі вчинки, як і вчить Святе Письмо. Адже будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею.

Також Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов, захист і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Зі святом вас, шановні. Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес!