П’ятниця – час розповісти вам про те, чим жили заклади культури протягом тижня.

Дата: 07.04.2023 15:09

П’ятниця – час розповісти вам про те, чим жили заклади культури протягом тижня.

3 квітня у бібліотечних закладах відбулися заходи до 105-річчя з дня народження О. Гончара: літературний дайджест, книжковий колаж, перегляд літератури, ознайомлення з творчістю. 4 квітня відбулися літературний мікс, подорож творчими стежками, інформаційний портрет та ознайомлення з творчістю нашого земляка, поета та прозаїка М. Пасічника з нагоди його 70-річчя.

4 квітня відбувся семінар підвищення кваліфікації для працівників культури Новогуйвинської селищної ради на тему «Організація діяльності консультаційного пункту цивільного захисту». Присутні отримали детальну інформацію про створення та організацію роботи консультаційних пунктів та їх діяльність від методиста методичного кабінету методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області Олени Кравчук, а також отримали поради щодо збереження психічного здоров’я під час війни від психолога Житомирської дитячої обласної клінічної лікарні Тетяни Осіпович.

5 квітня у КЗ «Новогуйвинська музична школа» відбувся відкритий академічний концерт класу ударних інструментів В.Сагадіна та класу фортепіано Є. Поплавської.

6 квітня в селах Озерянка, Іванківці, Сінгури, Соснівка, Глибочок та Пряжів працівники клубних та бібліотечних закладів громади поклали квіти до могил загиблих Героїв з нагоди річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників. У КЗ «Публічна бібліотека» оформлена фото-виставка «Нація нескорених», а в бібліотеці-філії смт Новогуйвинське відбулася година пам’яті «Фортеці незламного духу».

У п’ятницю в будинку культури-філії с. Озерянка відбувся флешмоб «Рух – це життя» до Всесвітнього дня здоров’я. Бібліотеки-філії сіл Рудня-Городище, Головенка та Глибочок підготували інформаційні мікси «Будьте здоровими, сильними, дужими», «Подорож планетою здоров'я!», «Що заважає тобі бути здоровим?».

7 квітня зразкові хореографічні колективи «Юність» та «Посмішка» КЗ «Центр культури та творчості» гідно представили громаду на XVI обласному фестивалі-конкурсі учнівської молоді «Великодні дзвони 2023», який відбувся у м.Житомирі.

Якщо ви ще не підготували кошик до свята Христова Воскресіння, радимо переглянути майстер-клас «Великодній кошик» на сторінці КЗ «Публічна бібліотека»: https://fb.watch/jLx3vTSf0A/

Сьогодні, 7 квітня, о 17:00 у будинку культури-філії смт Новогуйвинське відбудеться показ кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг». Запрошуємо до перегляду!