№729 Про продовження опалювального сезону 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 03.04.2023 13:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОЛАСТІ

РІШЕННЯ № 729

«31» березня 2023 р.                                                          смт Новогуйвинське

Про продовження опалювального

сезону 2022/2023 року на території

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Продовжити опалювальний сезон 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради, у зв’язку з чим внести зміни в рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради  від 23.03.2023 р. № 725 «Про завершення опалювального сезону 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради», виклавши результативну частину рішення в новій редакції:

«1. Завершити опалювальний сезон 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради, 15 квітня 2023 р., при умові підвищення середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла протягом трьох діб.

2. Закладам, установам освіти, культури та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради завершити опалювальний сезон 2022/2023 року 15 квітня 2023року».

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК