Відбувся навчальний семінар

Дата: 30.03.2023 09:20

29 березня в приміщенні Новогуйвинської селищної ради  відбувся навчальний семінар  для суб’єктів соціальної роботи, надавачів соціальних послуг щодо організації надання соціальних послуг  сім’ям та особам вразливих категорій населення та/або які перебувають у  складних життєвих обставинах.

На захід були запрошені представники  Житомирського обласного центру соціальних служб, старости та діловоди старостинських округів громади,  представники служби у справах дітей громади та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Учасникам семінару вкотре було  надано роз’яснення щодо порядку організації та надання соціальних послуг, в тому числі в умовах воєнного стану,  форм обліку соціальної роботи з сім’ями, особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Не менш актуальними темами семінару були: соціальний  супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а  також соціально-профілактична робота щодо запобіганню домашнього насильства,  гендерно зумовленого насильства, жорстокого поводження з дітьми та взаємодія суб’єктів соціально-профілактичної роботи.

Окрім питань соціальної сфери, на  нараді були розглянуті і питання військово-облікової роботи, наголошено на вимогах до документів (довідки правового характеру), які видаються старостами на місцях,  роз’яснено підстави, порядок винесення та оскарження  постанови про відмову у вчиненні нотаріальної дії та алгоритм дій посадової особи органу місцевого самоврядування (старости) у разі звернення з вимогою надати тимчасовий доступ до нотаріальних документів,  а також  наголошено учасникам семінару на особливостях дій посадової особи органу місцевого самоврядування (старости) у випадку вилучення (виїмки) нотаріальних документів і оформлення відповідних дій.

Наприкінці наради Дмитренко Світлана, начальник упарвління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту, звернула увагу  діловодів  старостинських округів на необхідності постійної співпраці та комунікації з керівниками відділів Новогуйвинської селищної ради.

Учасники семінару обмінялися думками, обговорили наявні проблеми та шляхи їх вирішення.

Співпрацювати та вирішувати всі проблеми разом на благо жителів громади – основна ціль таких заходів.