№725 Про завершення опалювального сезону 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 28.03.2023 15:22

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОЛАСТІ

РІШЕННЯ № 725

«23» березня 2023 р.                                                          смт Новогуйвинське

Про завершення опалювального

сезону 2022/2023 року на території

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Завершити опалювальний сезон 2022/2023 року на території Новогуйвинської селищної ради, при умові підвищення середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла протягом трьох діб.

2. Закладам, установам освіти, культури та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради завершити опалювальний сезон 2022/2023 року 1 квітня 2023року.

3. Керівникам комунальних підприємств розробити і затвердити до    15 травня 2023року комплексні заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2023/2024 року.

4. Керівникам комунальних підприємств скоординувати роботу для погашення заборгованості перед енерго-, газопостачальними організаціями, забезпечити 100% розрахунки за використані енергоносії та погасити борги минулих років для початку опалювального сезону.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК