Раніше безвісти зниклий офіцер Віктор Коваль повернеться додому…на щиті

Дата: 28.03.2023 12:03

Днями стало відомо про повернення нашого земляка Коваля Віктора Васильовича на малу батьківщину. Він був у числі «зниклих безвісти», проте згодом стало відомо про його героїчну загибель. На Героя чекали вдома мама, дружина і двоє дітей.

Коваль Віктор Васильович народився 23 березня 1979 року. У 1985 році розпочав навчання в Озерненській школі, шкільний диплом отримав у 1996-му.

У 1998 році був призваний до лав Збройних сил України, а в 2001-му став курсантом коледжу ВПС (військово-повітряних сил), де навчався до 2004-го року. Отримав військове звання лейтенант за фахом «спеціаліст авіаційного озброєння».

Окрім того, здобув освіту за фахом «Автоматизоване управління технологічними процесами» у Житомирському політехнічному університеті у 2008-му році. У 2009-му закінчив університет ім. І.Франка за напрямом «Психологія».

Загинув Віктор Васильович 24 лютого 2022 року під час виконання бойового завдання під Маріуполем.

Прощання з Героєм, захисником України, відбудеться у середу,  29 березня, у с. Скоморохи (приміщення церкви). Поховають офіцера в селі Пряжів.