Громада втратила ще одного Героя: під Бахмутом загинув житель Озерного Олег Тіторчук

Дата: 24.03.2023 15:33

24-го березня 2023 року стало відомо про героїчну загибель військовослужбовця ЗСУ, офіцера, старшого лейтенанта Тіторчука Олега Олександровича.

Народився Олег 7 червня 1995 року. Навчався в Озерненській гімназії, куди був зарахований учнем першого класу у 2001 році. У 2017-му вступив до одного з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України - Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після навчання продовжив службу у лавах Збройних Сил України та згодом був призначений командиром розвідувального взводу механізованого батальйону.

Близькі та знайомі пам’ятають Олега, як надзвичайно доброго, чуйного, спокійного хлопця, якому було притаманне загострене почуття справедливості.

Громада у скорботі. Щирі співчуття рідним та близьким.