Традиційно щоп’ятниці розповідаємо вам про новини культури.

Дата: 24.03.2023 15:33

20 березня у бібліотеках громади відзначався Всесвітній день казки. Бібліотека-філія с. Троянів представила книжкову викладку «В світі казок», КЗ «Публічна бібліотека» підготував віртуальну мандрівку «Казкова країна».

У приміщенні Новогуйвинської селищної ради оформлена інформаційна виставка до Міжнародного дня дитячої книги «10 сучасних українських дитячих письменників».

21 березня у закладах культури громади пройшли заходи до Всесвітнього дня поезії: поетичні кав’ярні, книжкові виставки та сторінки, години поезії поетична алея та флешмоб.

На сторінці КЗ «Публічна бібліотека» https://www.facebook.com/profile.php?id=100080401909909 можна ознайомитися з відео-презентацією бібліотеки-філії с. Озерянка КЗ «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради.

24 березня о 18:00 запрошуємо всіх на перегляд кінострічки «Як Гітлер вкрав рожевого кролика» до будинку культури-філії смт Новогуйвинське. Вхід вільний!