Засідання методичної комісії практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти та   дошкільної освіти Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради

Дата: 21.03.2023 08:49

Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради

Фото без опису  Фото без опису

16 березня 2023 року відбулося онлайн-засідання  методичної комісії практичних психологів та соціальних педагогів на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика. На засіданні розглядалось питання «Комп’ютерна та інтернет залежність як актуальна проблема сучасності».

Виступили: керівник методичної комісії практичних психологів та соціальних педагогів Тетяна СИДОРУК, яка познайомила фахівців з поняттям «Медіа та медіаграмотність як основа безпечного спілкування»,  Світлана КОСТИШИНА «Корисні та шкідливі сторони Всесвітньої мережі інтернет та формулювання правил безпечного використання інтернету», Катерина Ткаченко «Інтернет залежність як важлива проблема сучасного суспільства та можливості запобігання її поширення серед дітей», Тетяна НОРИНЧАК «Особливості профілактики залежностей дітей від кіберпростору в процесі їх соціалізації».