№ 49-ОД Про внесення змін до складу комісії з обстеження підприємств централізованого водопостачання, джерел децентралізованого водопостачання, суб’єктів господарювання, що реалізують питну воду на розлив, на території Новогуйвинської селищн

Дата: 16.03.2023 15:34

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

16.03. 2023 року           смт Новогуйвинське                              № 49-ОД

Про внесення змін до складу комісії

з обстеження підприємств

централізованого водопостачання, джерел

децентралізованого водопостачання,

суб’єктів господарювання, що реалізують

питну воду на розлив, на території

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу № 11 засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.12.2022, з метою врегулювання назви територіального органу Держпродспоживслужби:

1. Внести зміни до складу комісії з обстеження підприємств централізованого водопостачання, джерел децентралізованого водопостачання, суб’єктів господарювання, що реалізують питну воду на розлив, на території Новогуйвинської селищної ради, затвердженої у новому складі розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від 10.03.2023 № 44-ОД, замінивши речення «Представник Житомирського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою)» на «Представник Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою)».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК