№44-ОД Про внесення змін у розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 08.10.2021 № 174-ОД «Про створення комісії з обстеження підприємств централізованого водопостачання, джерел децентралізованого водопостачання, суб’єктів господарюван

Дата: 10.03.2023 15:27

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

10.03. 2023 року           смт Новогуйвинське                           №44-ОД

Про внесення змін у розпорядження

Новогуйвинського селищного голови

від 08.10.2021 № 174-ОД «Про створення

комісії з обстеження підприємств

централізованого водопостачання, джерел

децентралізованого водопостачання,

суб’єктів господарювання, що реалізують

питну воду на розлив, на території

Новогуйвинської селищної ради»

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу № 11 засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.12.2022, з метою проведення комісійного обстеження стану об’єктів централізованого та нецентралізованого питного водопостачання, які не обстежувалися протягом 2022 року:

1. Внести зміни у розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 08.10.2021 № 174-ОД «Про створення комісії з обстеження підприємств централізованого водопостачання, джерел децентралізованого водопостачання, суб’єктів господарювання, що реалізують питну воду на розлив, на території Новогуйвинської селищної ради», затвердивши новий склад комісії:

Голова комісії:

ПАРФЕНТІЄВА

Тетяна Миколаївна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Члени комісії:

ГУЛЕНКО

Євгенія Євгенівна

заступник начальника відділу

містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради

БЯЛОШИЦЬКИЙ

Михайло Ігорович

начальник КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради

ЛАТИШЕВ

Руслан Анатолійович

начальник Новогуйвинського ВЖРЕКП

НЕКРАШЕВИЧ

Олександр Григорович

-

начальник відділу земельних ресурсів та екології Новогуйвинської селищної ради

БЕСАРАБ

Олексій Дмитрович

-

начальник відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради

Представник Житомирського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою).

2. П. 4 розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 08.10.2021 № 174-ОД «Про створення комісії з обстеження підприємств централізованого водопостачання, джерел децентралізованого водопостачання, суб’єктів господарювання, що реалізують питну воду на розлив, на території Новогуйвинської селищної ради» викласти у наступній редакції: «Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК