Про перелік соціальних послуг, що надаватимуться за рахунок бюджетних коштів комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» селищної ради

Дата: 14.03.2023 12:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № ____

«___» _________ 20 ___ р.                                          смт Новогуйвинське

Про перелік соціальних послуг,

що надаватимуться за рахунок бюджетних

коштів комунальною установою

«Центр надання соціальних послуг»

селищної ради

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про соціальні послуги», відповідно до ст.ст. 4, 21 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р.№ 587 «Про організацію надання соціальних послуг» та з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, організації надання їм послуг відповідно до потреб, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік соціальних послуг, що надаватимуться комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» за рахунок бюджетних коштів (безоплатно), незалежно від доходу, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають/перебувають на території Новогуйвинської селищної ради, а саме:
  1. Соціальна послуга консультування.
  2. Соціальна послуга представництво інтересів.
  3. Соціальна профілактика.
  4. Соціальна адаптація.
  5. Натуральна допомога.
  6. Соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  1. Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради забезпечити виконання цього рішення відповідно до норм діючого законодаства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на службу у справах дітей та відділ соціального захисту і охорони здоров’я селищної ради.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК

Розробник проекту рішення:

КУ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради

Відповідальний виконавець:

Мельник О.П.

ПОЯСНЕННЯ

до проєкту рішення виконкому Новогуйвинської селищної ради

« Про затвердження переліку соціальних послуг , що надаватимуться комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)»

Підготовлено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 34, «Про соціальні послуги» ст. 28, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р.№ 587 «Про організацію надання соціальних послуг» та з  метою забезпечення доступності соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та органіазції надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб.

Даним рішенням передбачається чіткий перелік соціальних послуг, що надаватимуться комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради за рахунок бюджетних коштів (безоплатно), незалежно від доходу, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають/перебувають на території Новогуйвинської селищної ради, а саме:

• Соціальна послуга консультування.
  • Соціальна послуга представництво інтересів.
  • Соціальна послуга профілактика.
  • Соціальна адаптація.
  • Соцільний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  • Натуральна допомога.

Розробник проєкту рішення: відділ соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради.

Відповідальний виконавець: Наталія ЮРЧУК, тел. (068) 922 61 91.

Директор                                                                   Олександр МЕЛЬНИК