Дата: 13.03.2023 13:34

На Житомирщині відбулося нагородження наших військових пілотів, які щодня закривають наше небо від російських ракет та безпілотників. Разом з командувачем повітряного командування «Центр» генерал-лейтенантом Анатолієм Кривоножком участь у нагородженні взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський.

На жаль, воєнна реальність така, що гинуть найкращі. Серед них – підполковник 39-ї бригади тактичної авіації Павло Бабич, який проживав смт Озерне. (загинув 21.08.2022 року ).

Військового нагородили Орденом «За мужність» ІІІ ступеню, посмертно. Нагороду передали його дружині та батькам. Разом з рідними та побратимами по службі вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

Під час зустрічі з військовими Анатолій Кривоножко нагородив ряд офіцерського та сержантського складу відомчими заохочувальними відзнаками і грамотами. Подякували хлопцям та дівчатам за патріотизм та неоцінений внесок в оборону України.