№ 1210 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»

Дата: 13.03.2023 12:52

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1210

( тридцять четверта сесія восьмого скликання)

«07» березня 2023 р.                                                      смт Новогуйвинське

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у

постійне користування ТОВ «Оператор

газотранспортної системи України»

Розглянувши клопотання ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, керуючись ст. 26, п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 92, 116, 122, 123, 125, 126, п. 24 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, п. 6 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 06.03.2023р.  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» площею - 0,0009 га, кадастровий номер 1822086500:05:000:1025 для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (12.06), яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Передати у постійне користування ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» земельну ділянку площею - 0,0009 га, кадастровий номер 1822086500:05:000:1025 для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (12.06), яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

3. ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» здійснити державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                 Олександр ЛОВИНЮК