№ 42-ОД Про оповіщення та виклик військовозобов’язаних Новогуйвинської селищної ради

Дата: 07.03.2023 11:29

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

07.03.2023р.                              смт.Новогуйвинське                                       № 42-ОД

Про оповіщення та виклик

військовозобовязаних

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись Конституцією України, Законами України "Про оборону України”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, постановою Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 та на виконання розпорядження Житомирського районного територіального центру комплектовання та соціальної підтримки №1773 від 02.03.2023:

1.Старостам Озерненського, Гуйвинського, Вертокиївського, Глибочанського, Головеньківського, Озерянківського, Руднє-Городищенського, Сінгурівського, Троянівського, Пряжівського старостинських округів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області: Вівденко О.О., Гончаренко З.Г., Аврамчуку О.О., Білеушу М.І.,  Давидовському Ю.Ф., Лихотворик Н.Т., Рисичу О.М., Шикері О.І., Гурківській В.Б. :

1)здійснити оповіщення призовників, військовозобовязаних, які перебувають на військовому обліку згідно списка, що додається, про їх виклик  до Житомирського районного територіального центру комплектовання та соціальної підтримки;

2)забезпечити їх прибуття до Житомирського районного територіального центру комплектовання та соціальної підтримки  за адресою: м.Житомир вул.Тараса Бульби-Боровця, 21   10.03.2023. о 9.00 год.;

3)про результати виконання  інформувати сектор військогово обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту до 09.03.2023.

2.Сектору військового обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту повідомити про результати оповіщення призовників, військовозобовязаних  Житомирський районний територіальний центр комплектовання та соціальної підтримки до 17.03.2023.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК