№ 41-ОД Про оповіщення та прибуття громадян  2006 року народження  для приписки до призовної дільниці Озерненського, Гуйвинського, Вертокиївського старостинських округів

Дата: 02.03.2023 11:28

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

02.03.2023р.                              смт.Новогуйвинське                № 41-ОД

Про оповіщення та прибуття

громадян  2006 року народження

для приписки до призовної дільниці

Озерненського, Гуйвинського,

Вертокиївського старостинських округів

Керуючись Конституцією України, Законами України "Про оборону України”, “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, постановою Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 та на виконання розпорядження Житомирського районного територіального центру комплектовання та соціальної підтримки №1723 від 27.02.2023:

1.Старостам Озерненського, Гуйвинського, Вертокиївського старостинських округів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області  Вівденко О.О., Гончаренко З.Г., Гурківській В.Б. :

1)здійснити оповіщення громадян 2006 року народження , які  перебувають на військовому обліку  з метою приписки до призовної дільниці  згідно списка;

2)забезпечити їх прибуття до Житомирського районного територіального центру комплектовання та соціальної підтримки  за адресою: м.Житомир вул.Тараса Бульби-Боровця,21   06.03.2023  о 9.00 год.;

3)про результати виконання  інформувати сектор військогово обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту до 03.03.2023.

2.Сектору військового обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту повідомити про результати оповіщення громадян 2006 року народження, які перебувають на військовому обліку,  Житомирський районний територіальний центр комплектовання та соціальної підтримки   03.03.2023.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                  Олександр ЛОВИНЮК