7 березня відбулася 34-та сесія 8-го скликання

Дата: 07.03.2023 16:09

Вівторок, 7 березня, Новогуйвинська селищна рада. О 10:00 розпочалася чергова, 34-та сесія 8 скликання. На сесію прибуло 18 обранців. Депутати більшістю голосів  проголосували за порядок денний, який налічував 38 питань.

Свою роботу сесія розпочала з гімну України, а також хвилини мовчання із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців і мирних жителів, які загинули у війні з рф.

Депутати розглянули проекти рішень які стосувалися  сфери освіти, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, архітектури та містобудування, змін до бюджету та земельних питань.

Одне з найголовніших питань, яке виносилось на обговорення пленарного засідання сесії – це внесення змін до бюджету. Сюди увійшли питання виділення коштів для закладів охорони здоров’я громади, освітніх закладів та культури; на ремонт доріг; для  центру надання адміністративних послуг на придбання робочої станції для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус; надано субвенцію з місцевого бюджету військовим частинам.

В ході цієї сесії також були затверджені рішення, які стосувалися земельних питань. Всі прийняті рішення будуть оприлюднені згідно вимог чинного законодавства.