№ 39-ОД Про знищення печаток та штампів

Дата: 24.02.2023 09:40

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

24.02.2023 р.             смт Новогуйвинське                              №39-ОД

Про знищення печаток

та штампів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», рішенням третьої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 21.12.2020 №8 «Про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання до Новогуйвинської селищної ради»,  рішенням чотирнадцятої сесії восьмого скликання від 12.10.2021 №640 «Про утворення старостинських округів Новогуйвинської територіальної громади», рішенням дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 18.12.2021 №879 «Про виготовлення гербових номерних печаток та номерних кутових штампів старостам Новогуйвинської селищної ради», рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 28.01.2021 №22 «Про виготовлення номерних кутових штампів та гербових печаток старостам Новогуйвинської селищної ради», рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 20.05.2021 №130 «Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області» та згідно розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 14.07.2021 №98-ОД «Про Порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області, виконавчому комітеті селищної ради та в інших виконавчих органах селищної ради», з метою забезпечення повноти та достовірності даних бухгалтерського обліку:

1. Провести процедуру знищення:

1) печаток та штампів реорганізованих сільських рад, які приєдналися до Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у зв’язку з припиненням юридичної особи згідно з  додатком 1;

2) номерних кутових штампів та гербових номерних печаток старост Новогуйвинської селищної ради у зв’язку з утворення старостинських округів Новогуйвинської територіальної громади згідно з додатком 2;

3) печаток і штампів Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області як таких, що втратили своє практичне значення.

2. Утворити комісію для знищення печаток та штампів реорганізованих сільських рад, номерних кутових штампів та гербових номерних печаток старост Новогуйвинської селищної ради, печаток і штампів Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області як таких, що втратили своє практичне значення, згідно з додатком 3.

3. Комісії провести процедуру знищення печаток та штампів реорганізованих сільських рад, які приєдналися до Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у зв’язку з припиненням юридичної особи та номерних кутових штампів та гербових номерних печаток старост Новогуйвинської селищної ради у зв’язку з утворення старостинських округів Новогуйвинської територіальної громади у відповідності до встановлених вимог.

4. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради (Григор’єва О.С.) провести списання з бухгалтерського обліку печаток та штампів як матеріальних цінностей за загальними правилами, передбаченими для бюджетних установ.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК

селищного голови від 24.02.2023 р

реорганізованих сільських рад,

які приєдналися до Новогуйвинської селищної ради Житомирського