Відбулося чергове засідання методичної комісії вихователів Новогуйвинської селищної ради

Дата: 27.02.2023 08:52

Фото без опису  Фото без опису

Чергове засідання методичної комісії вихователів Новогуйвинської селищної ради відбулося 20 лютого 2023 року на базі Сінгурівського ЗДО "Дивограй". Тема засідання: "Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку, новітні шляхи реалізації".

Патріотизм сьогодні - це не мода, а виклик сучасності, біль душі кожного свідомого українця за долю нашої країни.

Дошкільний вік є сприятливим періодом для патріотичних почуттів. Почуття закладаються на інтересі дітей до оточення, впершу чергу в сім'ї, в батьківській оселі, рідному селищі, місті, прикладі дорослих.

Вихователі Сінгурівського ЗДО "Дивограй" поділилися досвідом роботи з патріотичного виховання та розглянули такі питання, як «Сучасні аспекти національно-патріотичного виховання у закладі дошкільної освіти», де продемонстрували форми робити з вихованцями за допомогою яких формують  любов до рідного краю, духовно-моральних взаємин, любові до культурного спадку свого народу, поваги до своїх національних особливостей, почуття власної гідності як представників свого народу.

Зустріч педагогів пройшла на передодні Міжнародного дня рідної мови. Вихователі продемонстрували цікаві форми роботи такі, як дидактичні ігри, вправи, лепбуки тощо. Педагоги вивчають рідну мову зі своїми вихованцями, показують її красу і багатство.

Члени методичної комісії мали змогу переглянути майстер-клас по виготовленню ляльки - мотанки як оберегу українського народу.

Вихованці закладів дошкільної освіти Новогуйвинської селищної ради долучилися до челенджу творчих родин до Дня рідної мови.

Засідання пройшло результативно, плідно. Учасники отримали великий багаж досвіду!