Увага! Відбудеться засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.02.2023 12:44

28.02.2023 о 10.00 в приміщенні Новогуйвинської селищної ради  (актовий зал) відбудеться засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний вносяться наступні питання:

1. Про надання висновку щодо доцільності визнання _______________ _________р.н.,  таким, що втратив право користування житловим приміщенням.

2. Про надання висновку  щодо зняття  малолітніх дітей _______________, __________р.н. та ___________, __________ р.н., з реєстрації місця проживання та визнання їх такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

3. Про розгляд листа адміністрації Сінгурівського ліцею від 22.02.2023 р. № ________ про переведення учениці 8 класу, ______________з дистаційної форми навчання на очну.

4. Про неналежне виконання батьківських обов’язків _________________ по відношенню до своєї малолітньої дитини, ________________,_____________ р.н.

5. Про  розгляд індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

6. Про перебування на обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, ____________________, _____________ р.н. та ________________, ____________ р.н.