№32-ОД Про виплату одноразової грошової матеріальної допомоги жителям селищної ради

Дата: 21.02.2023 11:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

21.02. 2023 р.             смт Новогуйвинське                              №32-ОД

Про виплату одноразової грошової

матеріальної допомоги жителям

селищної ради

Відповідно до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням             5 сесії 8 скликання від 16 березня 2021 року № 89, враховуючи рішення комісії з надання цільової матеріальної допомоги жителям Новогуйвинської селищної ради (протокол № 2 від 20.02.2023 року), подані звернення громадян  з відповідними документами:

1. Виплатити одноразові грошові матеріальні допомоги  26   громадянам, які  зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, в загальній сумі  53000   грн. 00  коп. ( П’ятдесят три тисячі грн. 00 коп.), а саме:

1.  Одноразові матеріальні допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають  на території Новогуйвинської селищної ради та досягли 90 – річного і більше  віку, у розмірі 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Янчук Ніні Антонівні, с. Головенка;
  2. Дем’янчуку Степану Івановичу, с. Троянів;
  3. Шеремету Григорію Миколайовичу, с. Троянів;
  4. Папіжук Галині Кирилівні, с. Троянів;
  5. Болтенко Галині Іванівні, с. Троянів;
  6. Слівінській Анелі Петрівні, с. Волиця

2) Одноразові матеріальні допомоги на лікування  громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, мають тяжкі захворювання, перенесли оперативне втручання, постійно отримують дороговартісне лікування,  у розмірі 5000 грн. (п’ять тисяч грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Саліженку Михайлу Степановичу, смт Новогуйвинське;

2. Кудлик Галині Володимирівні, с. Залізня

3. Кучинській Марії Сергіївні, смт Новогуйвинське

3) Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які   зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  мають онкологічне захворювання,  у розмірі  3000,00 грн. (три тисячі грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Кареліній Надії Миколаївні, с. Пряжів;

2. Ковальчук Ользі Василівні, с. Двірець

4) Одноразові матеріальні допомоги на лікування  громадянам, які  зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  у

розмірі 1000,00 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Тимченко Тетяні Сергіївні, смт Гуйва;
  2. Сур Катерині Дмитрівні, смт Новогуйвинське;
  3. Бондарчук Надії Яківні, смт Гуйва;
  4. Бойко Яні Олександрівні, с. Сінгури;
  5. Яковлевій Галині Іванівні, с. Головенка;
  6. Рудзей Вірі Іванівні, с. Пряжів;
  7. Наумчук Марії Єгорівні, смт Гуйва;
  8. Матвійчуку Віктору Васильовичу, смт Озерне

5) Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, в тому числі  особам з інвалідністю, у розмірі 2000 грн. (дві тисячі грн.00 коп.) кожному, а саме:

1. Пятакову Володимиру Миколайовичу, смт Новогуйвинське;

2. Федоровій Юлії Василівні, смт Озерне;

3. Александрову Анатолію Олександровичу, СТ «Трудівник»

6) Одноразові матеріальні допомоги на лікування  громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, в тому числі особам  з інвалідістю, які мають тяжкі захворювання, отримують дороговартісне лікування, перенесли або потребують оперативного втручання,  у розмірі 3000 грн. (три тисячі грн.00 коп.) кожному, а саме:

1. Коханевич Валентині Василівні, смт Озерне;
  2. Навроцькій Тетяні Василівні, с. Пряжів;
  3. Стеценко Галині Володимирівні, смт Озерне;
  4. Ващенко Раїсі Миколаївні, смт Озерне

2. Відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради (Григор’євій О.С.) провести відповідні виплати.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК